Represent

2013r

Założona w 2013 roku jako część brytyjskiej Grupy WYG, RECREW HR przeszła rebranding w 2017 roku i od tego momentu działa jako niezależna firma z polskim kapitałem. Początkowo, jako mała Agencja Pracy, skupialiśmy się na polskim rynku. Już wtedy współpracowaliśmy z renomowanymi markami takimi jak ERGO HESTIA, MAKRO Cash&Carry, Carrefour, Castorama, Auchan, oraz OBI, i mieliśmy przyjemność wspierać ważne wydarzenia, jak Open'er Festival.

Widząc rosnące zapotrzebowanie na polskich specjalistów za granicą, zdecydowaliśmy się na ekspansję, która objęła kraje takie jak Niemcy, Norwegia i Szwecja. Specjalizujemy się w rekrutacji dla szeroko pojętej branży budowlanej i wykończeniowej, a nasza współpraca ze szwedzkimi związkami zawodowymi BYGGNADS w 2019 roku stanowiła milowy krok w naszym dynamicznym rozwoju.

2021r

W 2021 roku, rozszerzyliśmy nasze usługi o branżę medyczną, rekrutując zarówno personel pomocniczy jak i Lekarzy Specjalistów. Jako lider na rynku rekrutacyjnym w Polsce i Skandynawii, stale rozwijamy naszą ofertę, odpowiadając na potrzeby naszych Klientów w różnych sektorach – od branży produkcyjnej po usługową.

Dzisiaj

Sukcesy i plany na przyszłość:

Nie zwalniamy tempa i jesteśmy gotowi na kolejne wyzwania!

NASZE WARTOŚCI

Te wartości pozwalają nam budować trwałe relacje i dostarczać najlepsze rozwiązania na rynku pracy.

STABILNOŚĆ

W RECREW HR kładziemy nacisk na dokładną i rzetelną selekcję zarówno Kandydatów, jak i miejsc pracy. Naszym celem jest dokładne dopasowanie oferty do kompetencji i umiejętności potencjalnego Pracownika, co gwarantuje stabilność i satysfakcję obu stronną.

ROZWÓJ

Dla RECREW HR proces współpracy nie kończy się wraz z zatrudnieniem Kandydata. Angażujemy się w ciągły rozwój i doskonalenie naszych pracowników, zbierając regularnie informacje zwrotne i przeprowadzając ewaluacje, aby zapewnić im optymalne warunki do rozwoju zawodowego.

JAKOŚĆ

Z RECREW HR masz pewność, że do Twojej firmy trafią wyłącznie doświadczeni specjaliści. Nasz proces rekrutacyjny ma na celu dostarczenie ekspertów, którzy podniosą ogólny standard i jakość Twojego zespołu, gwarantując efektywność i profesjonalizm na każdym etapie współpracy.

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!

Facebook
LinkedIn
Instagram
Scroll to Top